Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

26 NIEDZIELA  ZWYKŁA

27 września  2015 r.

1. W poniedziałek 28. września, zapraszamy rodziców tych dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii Świętej, na wieczorną Mszę św. Po niej odbędzie się spotkanie organizacyjne.

2. W najbliższy wtorek obchodzić będzie dzień swoich imienin Ks. Michał. Pamiętając w modlitwie życzymy mu wiele łask Bożych na drodze Jego kapłańskiego posługiwania.

3. Od czwartku rozpocznie się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Weźmy więc do ręki różaniec i przez wstawiennictwo Królowej Różańca prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i dla całego świata. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odprawiane będzie w naszej parafii od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., w sobotę nabożeństwo różańcowe odprawiane będzie po Mszy św. o godz. 7.00. We wszystkie niedziele października modlić się będziemy cząstką różańca po każdej Mszy św. umożliwiając w ten sposób włączenie się do tej modlitwy całej wspólnocie parafialnej. Dodatkowo dla dzieci nabożeństwo różańcowe odprawiane będzie we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie w piątek od godz. 16.00. do 17.00 i następnie od godz.17.30. W piątek o godz. 17.00. odprawiona zostanie Msza św. dla dzieci. O godz. 18.00. sprawowana będzie wieczorna Msza św. i odprawione zostanie nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W najbliższą sobotę od godz. 8.00. księża odwiedzą chorych i starszych Parafian w domach z posługą sakramentalną.

5. Zapraszamy wszystkich Parafian, a w szczególności młodzież na pierwszopiątkową adorację przygotowaną przez młodych zaangażowanych w organizację Światowych Dni Młodzieży. Adoracja rozpocznie się w piątek 2. października o godz. 19.00. po zakończonej modlitwie różańcowej.

6. Towarzystwo Świętego Wojciecha oraz parafia Świętego Ducha zapraszają na wspólną modlitwę członków towarzystw i ruchów katolickich na wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny, Prezydenta i rządzących w każdą pierwszą sobotę miesiąca, począwszy od soboty 3. października, na Mszę św. o godzinie 7.00. w kościele Świętego Ducha we Wrześni.

W R Z E Ś N I A         2  7   w r z e ś n i a    2 0 1 5 r.