Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

4  NIEDZIELA   ZWYKŁA

1  lutego  2015 r.

1. W dzisiejszą niedzielę o godz. 15.00. w parafii św. Kazimierza Królewicza we Wrześni odbędzie się koncert „ŚPIEWAJMY PANU, BO UCZYNIŁ CUDA” w wykonaniu scholii dziecięcych naszego miasta. W koncercie udział weźmie także nasza parafialna schola.

2. Jutro, poniedziałek 2. lutego, przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w polskiej tradycji świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Przypomina nam ono, że Chrystus jest Światłością świata, oświecającą nasze ciemne drogi, na których przewodniczy nam Jezusowa Matka. Msze św. odprawione zostaną o godz. 7.00; 8.30 i 18.00. Zachęcamy by tego dnia przyjść do kościoła ze świecami.

3. Od rozpoczynającego się tygodnia Biuro Parafialne czynne będzie już wg normalnego porządku tzn w poniedziałek i środę od godz. 15.30. do 17.30. oraz w sobotę od 10.00. do 12.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.30. wspólnota „Żywego Różańca” zaprasza na modlitwę różańcową w intencji kapłanów i nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie w piątek od godz. 16.00. do 17.00. O godz. 17.00. odprawiona zostanie Msza św. dla dzieci i następnie będzie jeszcze okazja do spowiedź od 17.30. do 18.00. O godz. 18.00. odprawiona zostanie wieczorna Msza św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w domach z sakramentami św. w sobotę 7. lutego od godziny 8.00.

5. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczone zostaną na remont dachu naszego kościoła.

6. Od dzisiaj za dwa tygodnie, w parafii rozpocznie się katechizacja przedmałżeńska dla osób dorosłych, które nie ukończyły tej katechizacji w szkole średniej. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 15. lutego o godz. 16.00. w salce parafialnej.

W R Z E Ś N I A       1    l u t e g o    2 0 1 5 r.