Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

13  NIEDZIELA  ZWYKŁA

28  czerwca  2015  r.

1. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli, w miesiącach wakacyjnych, nie będzie Mszy św. sprawowanej w niedziele i święta o godz. 17.00.

2. W najbliższy poniedziałek, 29. czerwca obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Wspominając świętego Jana Pawła II, otoczymy modlitwą również obecnego Papieża Franciszka.    Msze św. odprawione zostaną o godz. 7.00. i 18.00.

3. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek, dodatkowa okazja do spowiedzi będzie od godz. 17.00. do 18.00. W miesiącach wakacyjnych w pierwszy piątek miesiąca nie będzie Mszy św. dla dzieci o godz. 17.00. O godz. 17.30. udzielona zostanie Komunia św. O godz. 18.00. odprawiona będzie Msza św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. Kapłani odwiedzą starszych i chorych Parafian w domach z sakramentami św. w sobotę  4. lipca od godz. 8.00. Ponieważ w miesiącach wakacyjnych nie ma w domach dużej ilości osób, które przystępują do sakramentów w ciągu roku, prosimy by do piątku zgłosić tych chorych i starszych Parafian, do których kapłani mają przyjść z sakramentalna posługą.

4. Wrzesińska Grupa Błękitna zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne, w czasie którego będzie można zapisać się na rekolekcje w drodze odbędzie się w niedzielę 5. lipca po wieczornej Mszy Świętej w salce przy kościele. Pod chórem można składać intencje, w których pielgrzymi będą się modlili w drodze. W tym samym miejscu można składać ofiary, które przeznaczone zostaną na organizacje pielgrzymki.

W r z e ś n i a,    2 8    c z e r w c a    2 0 1 5 r.